YIKIMCI CANER


ASCANLAR

Her Türlü İş Makineleri ve Kamyonlarla

YIKIM KIRIM HAFRİYAT MOLOZ NAKLİYE İŞLERİ

BİNA OTEL FABRİKA DUVAR YIKIM KIRIM SÖKÜM TADİLAT İŞLERİ

YIKIM SÖKÜM KIRIM HAFRİYAT KAZI İNŞAAT YIKIMI TAAHHÜT

KUM MICIR AGREGA STABİLİZE KIRMATAŞ SATIŞI

NAKLİYAT İŞLERİNİZ YAPILIR.

Gsm Cep : ( 0532 ) 40 777 57    /     Email : [email protected]

www.ascanlarhafriyat.com

Tecrübeli Ekiplerimizle Güçlü Makine Kamyon Parkımız ve Referanslarımızla İşlerinize zamanında ve uygun fiyat garantisiyle talibiz

ASCANLAR Yıkım Hafriyat İşleri

Ofis Telefon : ( 0312 ) 482 05 09  /… Caner …/ Ofis faks : ( 0312 ) 480 65 02

Gsm Cep : ( 0532 ) 40 777 57  

  

1}  HAFRİYAT – 

2 } HER TÜRLÜ İNŞAAT BİNA YIKIMI – 

3 } BİNA DAİRE MAGAZA ALIŞVERİŞ MERKEZİ İÇİ

TADİLAT YIKIMI KIRIMI SÖKÜMÜ MOLOZ HAFRİYATI NAKLİYESİ İŞLERİ – 

4 } ALT YAPI – 

5 } KANALİZASYON – 

6 } KANAL İŞLERİ – 

7 } HER TÜRLÜ İNŞAAT KUMU SATIŞI – 

8 } KIRMA TAŞ TUVENAN BAYPAS SATIŞI YAPMAKTAYIZ –

9 } DAMPELİ KAMYON KİRAYAYA VERME –

10 }  EKSKAVATÖR KİRAYA VERME –

11 }  955 PALETLİ KEPÇE  KİRAYA VERME –

12 } Jisibi jcb 4×4 traktör kepçe lastikli kepçe Kralık –

13 } KIRICILI KOVALI ESKAVATÖR KİRAYA VERME –

14 } KIRICILI İŞ MAKİNALARI İLE TAŞ KIRMA İŞLERİ –

FİRMANIZLA ÇALIŞMAK İSTERİZ UYGUN GÖRÜRSENİZ.

HAFRİYAT KUM NAKLİYE YIKIM FİRMASI BİNA İNŞAAT YIKIM KIRIM İNŞAAT NAKLİYAT KİRALIK iŞ MAKiNASI 955 PALETLİ KEPÇE KAMYON KUM OCAKLARI TAŞ OCAGI İŞLETMESİ TAŞERONLUK MADEN TAAHHüT TiCARET FİRMALARI LiMiTED ŞiRKETi

BİNA YIKIM, OTEL YIKIM, DEPO YIKIM, DEĞİRMEN YIKIM, HANGAR YIKIM, HURDA KARŞILIĞI YIKIM ENKAZ MALZEMESİ KARŞILIĞI SÖKÜM KOMPRESÖRLÜ KIRIM KAT KESİM İŞLERİNİZ YAPILIR.

Ascanlar Yıkım ve Hafriyat ; ekip olarak firmaların çözüm ortağı olup, güvenilirliği ve kaliteyi hedef almıştır. Türkiye’de Siz Değerli firmalara ve Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz. İnşaat Bina Yıkım Söküm Hafriyat konusundaki ihtiyaçlarınızı karşılamak için bizden fiyat almadan karar vermeyiniz. Teknik Deneyimli Ekibimiz ve Geniş Makine Parkımız nedeniyle, Türkiye’nin her bölgesine, uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla bina inşaat hafriyat yıkım işleri yapmaktayız.
A dan Z ye her türlü YIKIM SÖKÜM MOLOZ ATIM ihtiyacınız için, lütfen iletişime Geçiniz.

Her Türlü hafriyat, kırım, yıkım, moloz nakliye, bina yıkım temel hafriyatı, eski bina yıkımı gibi bir çok konuda sizlere hizmet ettik.
Ascanlar Yıkım Hafriyat olarak gelişmiş makine parkımız, uzman personelimiz ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Çevre sağlığı ve güvenliği konusunda rakiplerimize örnek gösterilebilecek bir kalite politikasına sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Önemsediğimiz ve severek icra ettiğimiz mesleğimizi, memnun müşteri portföyü ile daha da güçlendirecek atılımları yapmak, teknolojik makinelerle hızlı ve güvenli çalışmak kurumsal ilkelerimizin başında gelmektedir.

Ankara Yıkımcılar, Yıkımcılar, Yıkım Firmaları, Ankara Yıkım Bina Yıkımcılar,
                       İzmir Otel Yıkımcılar, Otel Yıkımcılar,
                      İzmir Yıkımcılar, İzmir Yıkım Firmaları,
          Antalya Yıkımcılar, Antalya Otel Yıkımcılar, Alanya Yıkımcılar
Adalar Kentsel Dönüşüm, Bağcılar Kentsel Dönüşüm, Başakşehir Kentsel Dönüşüm, Beşiktaş Kentsel Dönüşüm, Esenler Kentsel Dönüşüm, GaziosmanpaşaKentsel Dönüşüm, Kartal Kentsel Dönüşüm, Sancaktepe Kentsel Dönüşüm, Sultangazi Kentsel Dönüşüm, Üsküdar Kentsel Dönüşüm, Ataşehir Kentsel Dönüşüm, Bakırköy Kentsel Dönüşüm, Beylikdüzü Kentsel Dönüşüm, Çatalca Kentsel Dönüşüm, Eyüp Kentsel Dönüşüm, Kadıköy Kentsel Dönüşüm, Maltepe Kentsel Dönüşüm, Silivri Kentsel Dönüşüm, Tuzla Kentsel Dönüşüm, Şile Kentsel Dönüşüm, Arnavutköy Kentsel Dönüşüm, Bahçelievler Kentsel Dönüşüm, Beykoz Kentsel Dönüşüm, Büyükçekmece Kentsel Dönüşüm, Esenyurt Kentsel Dönüşüm, Güngören Kentsel Dönüşüm, Küçükçekmece Kentsel Dönüşüm, Sarıyer Kentsel Dönüşüm, Taşdelen Kentsel Dönüşüm, Zeytinburnu Kentsel Dönüşüm, Avcılar Kentsel Dönüşüm, Bayrampaşa Kentsel Dönüşüm, Beyoğlu Kentsel Dönüşüm, Çekmeköy Kentsel Dönüşüm, Fatih Kentsel Dönüşüm, Kağıthane Kentsel Dönüşüm, Pendik Kentsel Dönüşüm, Sultanbeyli Kentsel Dönüşüm, Ümraniye Kentsel Dönüşüm, Şişli Kentsel Dönüşüm, Yıkım, Bina Yıkım, Fabrika Yıkım, Fabrika Söküm, Enkaz Kaldırma, Vinç Kiralama, Forklift, Teleskopik Vinç, İş makinesi Kiralama, İş Makinası Kiralama, Ekskavatör Yıkım, Yüksek Erişimli Ekskavatör, Patlatma ile yıkım, Dinamitle yıkım, Kentsel Dönüşüm Yasası, hafriyat, kat karşılığı inşaat, Hafriyat Toprağı, İnşaat ve Yıkıntı Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği,